Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Table
es: Tabla

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Clear
es: Limpiar

en: Tab Index
es: Índice de solapa

en: Submissions
es: Envíos

en: Analysis
es: Análisis

en: Skip
es: Saltar

en: Webform is currently not enabled on any content types.
es: En este momento, Webform no está habilitado para ningún tipo de contenido.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
es: Visite la página <a href="!url">Configuración de Webform</a> y habilite Webform en al menos un tipo de contenido.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
es: Actualmente no hay formularios en su sitio. Cree una pieza de contenido de tipo !types .
