Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Table
he: טבלה

en: Clear
he: ניקוי

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Analysis
he: ניתוח המידע

en: Webform
he: טופס - Webform
