Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Table
is: Tafla

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Clear
is: Hreinsa
