Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Table
et: Tabel

en: Clear
et: Tühjenda

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Webform
et: Veebivorm
