Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Table
ja: テーブル

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Clear
ja: クリアー

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Analysis
ja: 解析

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Skip
ja: スキップ

en: Webform is currently not enabled on any content types.
ja: どのコンテンツタイプでもウェブフォームは有効になっていません。

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
ja: <a href="!url">ウェブフォームの設定</a>ページにアクセスして、ひとつ以上のコンテンツタイプを有効にしてください。

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
ja: あなたのサイトにはウェブフォームがありません。!typesのコンテンツを作成してください。
