Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Table
my: ဇယား

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်
