Webform TabIndex (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Table
nl: Tabel

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Clear
nl: Wissen

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Analysis
nl: Analyse

en: Webform
nl: Formulier

en: Webform is currently not enabled on any content types.
nl: Webform is momenteel op geen enkel inhoudstype ingeschakeld.

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
nl: Bezoek de pagina <a href="!url">Webform-instellingen</a> en schakel Webform op tenminste één inhoudstype in.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
nl: Er zijn nog geen webformulieren op de website.
    Voeg een !types toe.
