Webform TabIndex (7.x-1.55) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Table
nn: Tabell
