Webform TabIndex (7.x-1.53) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Table
sk: Tabuľka

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Webform
sk: Webformulár
