Webform Table Element (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Rows
de: Zeilen

en: Webform
de: Webformular

en: Row 1
de: Zeile 1

en: Row 2
de: Zeile 2

en: Row 3
de: Zeile 3
