Webform Table Element (7.x-4.0-alpha0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Rows
fr: Rangées

en: Columns
fr: Colonnes

en: Customize keys (Advanced)
fr: Personnalisation des clés (Avancé)

en: Row name
fr: Nom de la ligne

en: Row 1
fr: Ligne 1

en: Row 2
fr: Ligne 2

en: Row 3
fr: Ligne 3
