Webform Telephone (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Width
sv: Bredd

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: Telephone
sv: Telefon

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Unique
sv: Unik

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
sv: Kontrollera att alla angivna värden för detta fält är unika. Samma värde får inte användas två gånger.

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
sv: Platshållaren kommer att visas i fältet tills användaren börjar skriva något.
