Webform Telephone (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Width
uk: Ширина

en: Webform
uk: Вебформа

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Telephone
uk: Телефон

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Unique
uk: Унікальне

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
uk: Переконайтеся, що всі введені значення для цього поля є унікальними. Однакове значення не може бути використане двічі.

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
uk: Заповнювач відображатиметься у полі поки користувач не почне вводити значення.

en: Make this field non-editable. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript or developer tools.
uk: Зробити це поле недоступним для редагування. Стане в нагоді для показу базового значення. Доступне для змін через JavaScript чи інструменти розробника.
