Webform Telephone (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Width
et: Laius

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Telephone
et: Telefon

en: Unique
et: Ainulaadne
