Webform Telephone (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Width
lt: Plotis

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.
