Webform Telephone (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Width
tr: Genişlik

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: The default value of the field.
tr: Alanın varsayılan değeri.

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer

en: Telephone
tr: Telefon

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Unique
tr: Özgün (ünik)
