Webform Ticket Submission (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Repository
uk: Сховище

en: Webform
uk: Вебформа

en: Service
uk: Служба

en: Your settings have been saved
uk: Ваші налаштування були збереженні

en: Custom title
uk: Власний заголовок

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: The selected components will be included in the [submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [submission:values:?] in the template.
uk: Вибрані компоненти будуть додані до замінника [submission:values]. Окремі значення також можна додавати, якщо вказати в шаблоні замінник у вигляді [submission:values:?].
