Webform tracking (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Country
de: Land

en: Terms
de: Begriffe

en: Other
de: Weitere

en: Channel
de: Kanal

en: Source
de: Quelle

en: Webform
de: Webformular

en: Campaign
de: Kampagne

en: Referer
de: Referrer
