Webform tracking (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Version
es: Versión

en: Country
es: País

en: Terms
es: Términos

en: Other
es: Otro(s)

en: Channel
es: Canal

en: Source
es: Origen

en: Campaign
es: Campaña

en: Referer
es: Referente
