Webform tracking (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Version
fa: نسخه

en: Country
fa: کشور

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Other
fa: ساير

en: Source
fa: منبع

en: Webform
fa: فرم ساز
