Webform tracking (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Tags
pl: Tagi

en: Version
pl: Wersja

en: Country
pl: Państwo

en: Terms
pl: Terminy

en: Other
pl: Inne

en: Channel
pl: Kanał

en: Source
pl: Źródło

en: Webform
pl: Formularz

en: Campaign
pl: Kampania

en: Referer
pl: Odwołujący
