Webform tracking (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Tags
fi: Tagit

en: Version
fi: Versio

en: Country
fi: Maa

en: Terms
fi: Termit

en: Other
fi: Muu

en: Source
fi: Lähde

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Referer
fi: Viittaaja
