Webform tracking (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Country
fr: Pays

en: Terms
fr: Termes

en: Other
fr: Autre

en: Channel
fr: Canal

en: Campaign
fr: Campagne

en: Referer
fr: Référent
