Webform tracking (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Country
oc: País

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Other
oc: Autre

en: Source
oc: Font
