Webform tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Version
cy: Fersiwn

en: Country
cy: Gwlad

en: Other
cy: Arall

en: Webform
cy: Ffurf gwe
