Webform tracking (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Version
pt: Versão

en: Country
pt: País

en: Terms
pt: Termos

en: Other
pt: Outros

en: Channel
pt: Canal

en: Source
pt: Fonte

en: Campaign
pt: Campanha

en: Referer
pt: Referência
