Webform tracking (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Version
ca: Versió

en: Country
ca: País

en: Terms
ca: Termes

en: Other
ca: Altres

en: Source
ca: Font

en: Webform
ca: Formulari web

en: Referer
ca: Referència
