Webform tracking (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Version
el: Έκδοση

en: Country
el: Χώρα

en: Other
el: Άλλο

en: Source
el: Πηγή
