Webform tracking (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Version
hi: संस्करण

en: Country
hi: देश

en: Other
hi: अन्य

en: Source
hi: स्रोत
