Webform tracking (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Version
te: సంచిక

en: Country
te: దేశం

en: Other
te: ఇతర

en: Source
te: మూలం
