Webform tracking (7.x-2.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Other
bo: གཞན

en: Source
bo: ཁུངས
