Webform tracking (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Version
cs: Verze

en: Country
cs: Země

en: Terms
cs: Termíny

en: Other
cs: Jiné

en: Channel
cs: Kanál

en: Source
cs: Zdroj

en: Referer
cs: Odkazující stránka
