Webform tracking (7.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Source
kn: ಆಕರ
