Webform tracking (7.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Tags
no: Stikkord

en: Version
no: Versjon

en: Country
no: Land

en: Terms
no: Termer

en: Other
no: Annet

en: Source
no: Kilde

en: Referer
no: Henvist av
