Webform tracking (7.x-2.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Version
vi: Phiên bản

en: Country
vi: Quốc gia

en: Other
vi: Khác

en: Source
vi: Nguồn

en: Campaign
vi: Chiến dịch

en: Referer
vi: Tham chiếu
