Webform tracking (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: Version
sk: Verzia

en: Country
sk: Krajina

en: Terms
sk: Termíny

en: Other
sk: Ostatné

en: Source
sk: Zdroj

en: Webform
sk: Webformulár
