Webform tracking (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Country
eu: Herria

en: Terms
eu: Terminoak

en: Other
eu: Bestea

en: Source
eu: Iturburua
