Webform tracking (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Version
gl: Versión

en: Country
gl: País

en: Other
gl: Outro

en: Source
gl: Orixe

en: Webform
gl: Formulario web
