Webform tracking (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Version
he: גירסה

en: Country
he: מדינה

en: Terms
he: מונחים

en: Other
he: אחר

en: Source
he: מקור

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Referer
he: מפנה
