Webform tracking (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: Version
ro: Versiune

en: Country
ro: Ţară

en: Other
ro: Altele

en: Source
ro: Sursă

en: Referer
ro: Sursa
