Webform tracking (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Country
sv: Land

en: Terms
sv: Termer

en: Other
sv: Övriga

en: Channel
sv: Kanal

en: Source
sv: Källa

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Referer
sv: Refererare
