Webform tracking (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Country
ta: நாடு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Source
ta: மூலம்
