Webform tracking (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Version
be: Версія

en: Country
be: Краіна

en: Other
be: Іншыя

en: Source
be: Крыніца

en: Webform
be: Анкета
