Webform tracking (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Country
da: Land

en: Terms
da: Ord

en: Other
da: Anden

en: Source
da: Kilde

en: Webform
da: Webformular

en: Referer
da: Henviser
