Webform tracking (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Tags
it: Etichette

en: Version
it: Versione

en: Country
it: Paese

en: Terms
it: Termini

en: Other
it: Altro

en: Channel
it: Canale

en: Source
it: Sorgente

en: Referer
it: Referente
