Webform tracking (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ja: タグ

en: Version
ja: バージョン

en: Country
ja: 国

en: Terms
ja: ターム

en: Other
ja: その他

en: Channel
ja: チャンネル

en: Source
ja: ソース

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Referer
ja: リファラー
