Webform tracking (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Version
uk: Версія

en: Country
uk: Країна

en: Terms
uk: Терміни

en: Other
uk: Інше

en: Channel
uk: Канал

en: Source
uk: Джерело

en: Webform
uk: Вебформа

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Referer
uk: Джерело
