Webform tracking (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Version
ar: النسخة

en: Country
ar: الدولة

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Other
ar: آخر

en: Source
ar: المصدر
