Webform tracking (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Tags
az: Teqlər

en: Version
az: Versiya

en: Country
az: Ölkə

en: Other
az: Digər

en: Source
az: Mənbə

en: Referer
az: Referen
