Webform tracking (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Version
lt: Versija

en: Country
lt: Šalis

en: Terms
lt: Terminai

en: Other
lt: Kiti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Webform
lt: Web forma
